Posledné zápasy

Komentáre k 11.kolu

FC ŠTÚROVA - ŠKPH: 16:5 (7:3)

Branislav Pätnický 9; Andrej Civáň 2; Tomáš Civáň 2; Maroš Ratulovský 2; Ernest Szombath - Patrik Paller 3; Ján Kadja 2. Rozhodoval Lauko.

Tomáš Civáň v 3. minúte strelil úvodný gól Štúrovej. O dve minúty na to Pätnický pridal druhý gól. Za ŠKPH skorigoval Patrik Paller, ale Pätnický dvoma gólmi zvyšil náskok Štúrovej. Patrik Paller svojim ďalším gólom znížil náskok súpera. Štúrova sa herne dostala do pohody, hrala jednoducho a vďaka Andrejovi Civáňovi a Braňovi Pätnickému si vytvorili päť gólový náskok. Do polčasu ešte Kadja svojim gólom nabudil svojich hráčov, aby zachytili začiatok druhého polčasu. Ten im vyšiel, keď opäť Kadja znížil na rozdiel troch gólov. Avšak Štúrova má vo svojich radoch kanoniera Pätnického, ktorý svojimi ďalšími gólmi pripravil svojmu družstvu dostatočný náskok, ktorý hráči ŠKPH už nestačili zlikvidovať.

NEVER OLD BOYS - DIALOG: 11:9 (5:3)

Zdenek Šeda 6; Vladimir Vnuk 2; Adrian Kostovic 2; Milan Homér - Miroslav Balla 4; Maroš Mariančík 2; Matúš Zentko 2; Radovan Sklenár. Rozhodoval Lauko.

Kapitán Never Old Boys Zdenek Šeda v 3. minúte zápasu dal úvodný gól. Veedenie však netrvalo dlho, Mariančík v 4. minúte vyrovnal. V ďalšom priebehu bola hra vyrovnaná, gólové príležitosti boli na oboch stranách. V 10. minúte Zentko zaznamenal víťazný gól Dialogu, no vzápäti Homér vyrovnal. Potm prišla strelecká šnúra Šedu, keď hatrickom dostal svoje družstvo do vedenia. V závere polčasu skorigoval hráč Dialogu Balla. V druhom polčase hráči Never Old Boys pokračovali v miernej prevahe, čo sa postupne odrazilo na celkovom skóre, keď si potrebný gólový odstup do konca zápasu udržiavali.

MEGASPOL - BIELI VLCI: 0:5 kontumácia. Megaspol opäť na zápas nenastúpil, čo je neseriózne voči súperom a tiež aj voči celkovej súťaži.

ROSSONERI- The LAST: 12:9 (6:4)

Miloš Fábry 5; Daniel Majerech 4; Matej Jenis ; Juraj Majerech ; Richard Čaniga - Dominik Azaltovič 4; Michal Záhorský ; David Hanuska ; Štefan Nemček ; Lukáš Selický ; Ondrej Nemček. Rozhodoval Lauko.

Hneď po úvodnom rozohratí Ažaltovič strelil prvý gól The Last z penalty. Zápas sa rozbiehal potom postupne, keď hráči Rossonerov sa začali herne presadzovať a hneď sa to začalo odzrkadlovať na výsledku. Dvoma gólmi Fábryho a jedným Jenisa sa dostali do trojgólového náskoku. Dialóg sa nevzdával a stále húževnato dobíjal bránku Rossonerov. Ažaltovičovi sa podarilo znížiť na rozdiel dvoch gólov. Vzápätí odpovedal Fábry. Pred koncom polčasu sa The Last gólmi Ažaltoviča a Záhorského sa dotiahli na súpera na rozdiel jedného gólu. V 20 minúte Daniel Majerech upravil polčasové skóre na 6:4. Druhý polčas už bol v réžii Rossonerov. Pred záverom však súpera podcenili, ten sa gólmi Štefana Nemčeka, Ažaltoviča a Selickéko dotiahol na rozdiel dvoch gólov. Na vyrovnanie im už nezostal čas, navyše Fábry upravil konečné skóre a tým zabezpečil potrebné víťazstvo svojho družstva.

Najlepší strelci: Pätnický (FC Štúrova) 51 gólov, Kadja (ŠKPH) 37 gólov, Privalinec (Rossoneri) 28 gólov.