Posledné zápasy

Komentáre k 10. kolu

10. kolo FFML sobota 1.4.2017.

MEGASPOL - Never Old Boys: 0:5 kontumácia. Družstvo Megaspolu sa na zápas nedostavilo.

ROSSONERI - DIALOG: 15:4 (5:2)

Juraj Majerech 5; Marek Gajdoš 3; Richard Čaniga 3; Lukáš Privalinec 2; Marcel Gajdoš ; Ľuboš Mišuta - Maroš Mariančík 2; Peter Windisch ; Matúš Zentko. Rozhodoval Lauko.

Úvodný gól strelil v 3. minúte hráč Rossonerov Marek Gajdoš. V 9.minúte pridal druhý Juraj Majerech. Dialóg stále vyvýjal tlak na bránu Rossonerov, no gól sa im podaril streliť až v 12. minúte Mariančíkom. Rossoneri odpovedali dvoma gólmi Mareka Gajdoša a Juraja Majerecha a tak si pripravili skromný gólový náskok. Dialóg minútu pred koncom skorigoval výsledok Windischom, ale záverečné polčasové skóre upravil hráč Rossonerov Privalinec. Druhý polčas sa herná kvalita Rossonerov na ihrisku prejavila a postupne sa začali strelecky presadzovať a Dialógu už prakticky zobrali šancu niečo s výsledkom ešte urobiť.

The Last - ŠKPH: 7:9 (3:3)

David Hanuska 2; Dominik Azaltovič 2; Lukáš Selický ; Matúš Palaj ; Ondrej Nemček - Ján Kadja 3; Tomáš Chňapko 3; Peter Paller 2; Lukáš Guldan. Rozhodoval Hrnčár.

Zo začiatku zápasu začali obe družstvá zodpovedne. Neotvárali zbytočne priestory pred vlastnými bránkami, snažili sa sa zmenšovať herné priestory. Prvý gól padol až v 6. minúte, keď Peter Paller prekonal výborného brankára The Last Davida Simonidesa. O tri minúty vyrovnával David Hanuska, ale Chňapko a Kadja dostali ŠKPH do dvojgólového vedenia. Húževnatí hráči The Last súpera pritlačili a gólmi Selického a Hanusku náskok súpera zlikvidovali. Aj začiatok druhého polčasu pokračoval podobným scenárom ani jednému družstvu sa nepodarilo výrazne „odskočiť“. Postupom času od 26. minúty hráči ŠKPH získali dôležitý trojgólový náskok a to v podstate rozhodlo, že sa z víťazstva tešili oni.

FC ŠTÚROVA - BIELI VLCI: 10:5 (3:2)

Branislav Pätnický 5; Andrej Civan 2; Maroš Ratulovský ; Roman Gregor ; Richard Holka - Marek Tvrdoň 2; Adrián Szórád ; Michal Fačkovec ; Marian Drug. Rozhodoval Hrnčár.

Tento duel môžeme označiť zápasom kola. Štúrova vstúpila do zápasu lepšie. Najlepší strelec súťaže Braňo Pätnický už v 1. minúte otvoril skóre . Krátko na to pridal druhý gól Ratulovský. Bieli vlci sa nevedeli dostať do zápasu. I keď si vypracovali príležitosti, skórovať sa im nedarilo. V 9. minúte pridal treťí gól Štúrovej Gregor. Bieli vlci sa stále snažili prekonať spoľahlivého brankára Štúrovej Richarda Holku. Podarilo sa im to až v závere polčasu keď najprv Szorád a potom Tvrdoň strelil kontaktný gól. V druhom polčase mali mierne navrch hráči Štúrovej, keď sa vďaka strelcovi Pätnickému, ktorý v 24. minúte strelil dva góly dostali do mierneho gólového náskoku. Tento náskok však včas zlikvidovali Drug a Fačkovec opäť kontaktným gólom dal svojmu družstvu šancu otočiť výsledok. Štúrova však nenechala nič na náhodu a dvomi gólmi Andreja Civáňa, Braňa Pätnického a brankára Holku si zabezpečila víťazstvo.

Najlepší strelci:

Pätnický (FC Štúrova) 42 gólov, Kadja (ŠKPH) 35 gólov, Privalinec (Rossoneri) 28 gólov.